ברכה קופצ׳יק - אודותי

שמי ברכה קופצ'יק ואני פסיכולוגית קלינית מומחית משנת 1991 (רישיון מספר 3060) ומדריכה בפסיכותרפיה משנת 2008 (רישיון מספר 26577). אני מקבלת מטופלים בקליניקה שלי שממוקמת בנהריה, משתמשת במגוון שיטות ואף משלבת בין סוגי טיפולים, בהתאם לצורכי מטופליי, ולפי מידת הצורך.

תחומי העיסוק שלי במסגרת עבודותי הם רבים ומגוונים, וכוללים טיפול בחרדות, דכאון, פוסט טראומה, משברי חיים, בעיות רגשיות והתנהגותיות של ילדים, משברים בזוגיות ועוד.

 

השקפת העולם שלי

המוטו שלי הוא לעזור למטופל להתחבר לכוחות שבתוכו כדי להתגבר על משברים. אני דוגלת בשילוב של מגוון שיטות, אשר מטרתן להגביר את המודעות של המטופל ובמקביל להקנות לו כלים להסתגל טוב יותר למציאות. אני יוצרת קשר חם ואנושי עם כל מטופל מה שתורם לתוצאות הטובות בטיפול. יש לי גישה מעמיקה שעוזרת למטופל להתחבר לעולמו הפנימי ולקבל את עצמו. בעיניי הידע התיאורטי חשוב מאד אך אינו מספיק לכן חשוב לי ליצור מערכת יחסים אמיתית, כנה ואותנטית עם המטופל, שמאפשרת לי להבין אותו טוב יותר, להיות נוכחת ולתמוך בו. חשוב לי להיות גמישה ולהתאים את הטכניקות הנכונות למטופל ולבעיה.

רקע אקדמי והשתלמויות

נולדתי וגדלתי בארגנטינה, שם סיימתי לימודים בבית הספר למיילדות של אוניברסיטת בואנוס איירס. עליתי ארצה עם גרעין תנועת נוער לקיבוץ, ושירתי בצבא בחיל רפואה בדרגת קצינה. את התמחותי בפסיכולוגיה קלינית עשיתי בשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת תל אביב ובמרכז לבריאות הנפש של באר שבע. 

 

ברכה קופצ׳יק, בעלת תואר M.A בפסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים (בהצטיינות), ולימודי דוקטורט מטעם אוניברסיטת Mac Gill בקנדה. בנוסף לכך השתלמתי בשיטות רבות במסגרות אקסטרה אקדמיות (כגון טיפול משפחתי, גישור, CBT, גישור, טיפול במוזיקה ועוד), מה שמקנה לי מגוון רב של כלים טיפוליים.

רוצים ייעוץ מקצועי?

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now